Registrovaná ochranná známka PayPal, Inc.
Váš server pro podporu intergrace PayPal do webových stránek

Jak založit účet

Potřebujete poradit?

Technická podpora k implementacím PayPal:

podpora@paypal­cz.cz

Ostatní podporu vyřizuje pouze:

https://www.paypal.com/cz


Krok č.1

Chcete-li založit účet, klikněte na tlačítko Založit účet

Doporučujeme, aby jste se nejdříve seznámili s celým procesem založení účtu a teprve potom zahájili ostré založení účtu.

Celý proces je srozumitelně popsán a důležité části jsou přeloženy do českého jazyka. Můžete se podívat na stránku s překlady klíčových formulářů .

Krok č.2 – budete přesměrování na stránky PayPal

Klikněte na tlačítko označené žlutou šipkou.

Krok č.3 – zde věnujte pozornost správnému výběru typu účtu

Personal account je ideální pro online nakupování. Při použití vaší kreditní karty neuvádíte expoziční dobu. Rychlé ověření vaší platby bez zadání čísla vaší kreditní karty a vaší adresy. Plus,můžete zdarma zasílat peníze rodině a přátelům. U tohoto typu účtu nemáte možnost přijímat platby kreditními kartami z webu. Nápověda k založení Osobního účtu .

Premier account je perfektní pro nakupování a prodej na eBay nebo obchodních webech. Umožňuje přijímat všechny typy platebních možností. Obchodujete jako fyzická osoba pod vlastním jménem, tedy jako podnikatel OSVČ. Nápověda k založení Premier účtu .

Business account je pravá volba pro vaše online obchodování. Umožňuje přijímat všechny typy platebních možností. Obchodujete pod jménem firmy nebo skupiny, tedy jako právnická osoba. Nápověda k založení Business účtu .